Oferta NetTrans 3c-link SFP DAC 100M 1G 10G LX SX SR LR


DYSTRYBUCJA USŁUGI PRODUKCJA


Mając na uwadze ciągły rozwój interfejsów 10/100/1000Base-TX wspierających zasilanie PoE dostępne w przełącznikach przemysłowych Ethernet, do naszej oferty dołączyła technologia PoH o maksymalnej mocy wyjściowej 95W. Interfejsy RJ45 wspierające zasilanie PoH są zgodne z nowym zaleceniem IEEE 802.3bt. Zasilanie PoH realizowane jest przez 4 pary kabla skręcanego kategorii 5e/6 na maksymalny zasięg do 100m.

Przełączniki wspierające technologię PoH mają zastosowanie przy zasilaniu urządzeń wymagających dostarczenia dość dużej mocy jak podgrzewane szybkoobrotowe kamery IP czy Access Pointy oraz przełączniki Ethernet.

Chcąc poznać bliżej nową technologię zachęcam do kontaktu z naszym Działem HandlowymPodążając za ciągłym rozwojem oferty popularnego producenta 3C-LINK oraz wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, do naszego portfolio dołączyły rozwiązania serwerów interfejsów szeregowych, modemów interfejsów szeregowych na WiFi/LTE oraz systemów kontrolno-pomiarowo-sterujących. Urządzenia mają na celu przeniesienie popularnych styków RS-232/485/422, I/O przez sieć LAN/WAN, WiFi oraz GSM.

Dodatkową zaletą rozwiązań jest pomiar napięcia, prądu, temperatury bądź innych parametrów za pomocą odpowiednio przygotowanych czujników.

Więcej informacji o produktach można znaleźć w zakładce OFERTAOgromny wzrost zapotrzebowania na przepustowość napędzany przez aplikacje mobilne, videostreaming i chmury zainicjował potrzebę łączenia rozproszonych center danych w celu utrzymania płynnej wymiany informacji. Rozwiązanie DWDM 3C-LINK 10G jest zintegrowaną serią kart OTNS 8600P oferującą wysoką gęstość z ogromną wydajnością przy efektywnym koszcie. System wykorzystuje sprawdzoną, dobrze znaną technologię światłowodową, aby umożliwić proste, niezawodne i skalowalne połączenie pomiędzy centrami danych dla zastosowań zarówno w sieciach Metro jak i dalekiego zasięgu.

Zintegrowany system DWDM to:

- wysokiej gęstości rozwiązanianie DWDM dla Cloud Data Center,
- zoptymalizowany wydajnościowo i kosztowo system dla Centrów Danych DCI W celu transportu ogromnej ilości danych przez sieć Metro lub sieci długiego zasięgu,
- Ethernet over DWDM,
– transparentna transmisa aplikacji wartwy 2 i 3,
- szyfrowanie zgodne z IEEE802.1AE MAC sec,
- szyfrowanie 10G Wire Speed na każdym porcie,
- pełna pojemność systemu 48x10G daje 480G,
- kompatybilność z 1G, 2,5G, 8G i 10G,
- zasięg do 100km z zastosowaniem wzmacniaczy,
- zarządzanie www, SNMP, konsola.

Więcej informacji o produkcie mozna znaleźć w zakładce z kartą katalogową OTNS8600PBiorąc pod uwagę ciągły rozwój oferty oraz potrzeby wynikające z rynku, nasza firma dołączyła do swojego szerokiego portfolio pasywne elementy dystrybucji światłowodowej. Korzystając ze wsparcia znanego i cenionego dostawcy dalekowschodniego 3C-LINK, w naszej ofercie znalazły miejsce szafki i mufy splitter-ów PLC, szafki i mufy do łączenia różnych trakcji światłowodowych, przełącznice światłowodowe ODF a także elementy systemów FTTH. Wszystkie części z tego zakresu oferty proponowane są w wykonaniu do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W celu zapoznania się z obszarem techniki ODF zapraszam do działu Oferta zakładka PLC/ODF/FDB/ODBNiedawno nasza oferta wzbogaciła się o nową serię przełączników przemysłowych 100M i 1000M flagowego dostawcy 3C-LINK.

Urządzenia występują w różnej kombinacji złącz optycznych oraz elektrycznych. Mamy dostępne wersje ze złączami na moduły SFP oraz z wbudowanymi modułami ze złączami optycznymi SC/ST/FC.

Dodatkowo w zależności od wykonania występują wersje przełączników bez oraz z PoE i PoE+. Poza podstawowymi funkcjami transmisyjnymi przełączniki mogą wspierać zarządzanie poprzez interfejs www i CLI oraz pracę w topologii pierścienia zgodnego z protokołem ERPS. Urządzenia zdolne są do pracy w ekstremalnych warunkach klimatycznych w granicach temperatur -40..+75C. Zasilanie przełączników realizowane jest poprzez redundantny zasilacz o zakresie pracy napięcia wejściowego 12-48V DC.W ostatnim czasie do naszej oferty zostało wdrożone nowe rozwiązanie należące do pasywnej techniki CWDM. Multiplekser ten charakteryzuje się bardzo niskimi stratami wtrąceniowymi IL na poziomie mniejszym od 3,5dBm dla 16 kanałów CWDM. To nowatorskie rozwiązanie daje oszczędność budżetu mocy o ok 1,5dBm, co pozwala wydłużyć dystans transmisji światłowodowej kanałów z pasma 1270-1610nm. Oprócz tego multiplekser dysponuje wysoką izolacją międzykanałową i odpornością na wpływ zewnętrznych warunków atmosferycznych oraz szerokim pasmem. Wyrób może występować w obudowach standardowych ABS oraz 1U 19".Pragniemy zaprezentować nowe rozwiązanie z dziedziny bezprzewodowej transmisji Etherenet. WR1200 dostarcza nowoczesną generację standardu WiFi zgodnego z zaleceniem 802.11ac który jest o 3 razy szybszy od dotychczasowego standardu N. Access point pracuje ze zróżnicowanymi prędkościami które w paśmie 2,4GHz wynoszą ponad 300Mb/s a w paśmie 5GHz ponad 867Mb/s. WR1200 jest idealnym rozwiązaniem dla transmisji HD video streaming, gier on-line oraz innych aplikacji wymagający obszernego dostępu do dużych prędkości.

W celu zapoznania się bliżej z urządzeniem zachęcam do kontaktu a naszym działem handlowym